Shop
CPU COOLER
TRYX PANORAMA 240 ARGB AIO Liquid Cooler - White
- $469.00
Share Now
Out of Stock!
This product is out of stock, submit your email and we will update once it restock.
| TRYX PANORAMA 240 ARGB AIO Liquid Cooler - White | |
|---|---|
| White is a high-performance liquid cooling system featuring a unique curved AMOLED screen. Its specifications include | - CPU Socket Compatibility: Intel LGA 1851, 1700, 1200, 115X; AMD AM5, AM4 |
| Radiator Dimensions | 279.5 x 120 x 30 mm |
| Radiator Material | Aluminum |
| Pump | Asetek 8th Gen with variable speeds (800-2600 RPM) |
| Pump Noise | 25.3 dBA |
| Fans | 2 x 120mm ARGB PWM fans (500-1850 RPM) |
| Fan Airflow | 66.09 CFM |
| Fan Static Pressure | 1.8 mmAq |
| Fan Noise | 27.86 dBA |
| Display | 6.5-inch L-shaped curved AMOLED, 2K resolution, 60Hz refresh rate |
| Tubing Length | 400 mm |
| TDP Support | Up to 280W |
| Software | KANALI for screen and lighting customization |
Dear customers, please be informed that we will be closed on 01.05.26 (Fri), in celebration of Labour Day. We shall resume our operating hours as usual on on 02.05.26 (Sat). Kindly expect some delay in our response, and the fulfilment of your order. Thank you
















































































